Yaşam alanlarımızın değişmesi ile günümüzde artık Dış Cephe Temizliği de son derece önem kazanmıştır. Şehrimizde yükselen yüksek binalar her ne kadar konforlu bir yaşam sunmuş olsada dış cephe bakımından zorluklar içermektedir. Her binada olduğu gibi iç kısımlar gerekli özen gösterilirken dışta kalan kısımlar da daha seyrek bir düzende temizlenme ihtiyacı hissedilmektedir. Bunun başlıca nedenleri maliyetin yüksek olması ve zorluk derecesinin fazlalığı diyebiliriz. Ancak firmamız bu konuda da İstanbul da tüm konutlarda, binalarda, iş merkezlerinde Dış Cephe Temizliği hizmetini en ekonomik çözümlerle sizlere sunmaktadır.

Son derece hassas bir temizlik işlemi olan dış cepheler için firmanızı doğru seçin olumsuz hiç bir durumla karşılaşmayın!

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Dış cephe temizliği sırasında ulaşılması zor alanları binalarınızın daha güzel görünmesini sağlamak için Color Cleaning Temizlik Şirketi bu alanda da size hizmet vermektedir. Dış cephe temizliği yapılırken tüm metaller, camlar vinç ve sepet ile yapılmaktadır. Sepetli vinçlerin ulaşamadığı yerlerde (gökdelen gibi çok yüksek katlı binalarda) dış cephelerde endüstriyel dağcılık yöntemiyle binalarınızın dış yüzeyi temizlenmektedir. Bünyemizde yetiştirdiğimiz endüstriyel dağcılık ekibimizle özellikle çok yüksek binaların dış cephe temizliğinde profesyonel hizmet veren Türkiye’nin en büyük dış cephe temizlik şirketi olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

  • Çok katlı tüm binalar hizmetimizden faydalanabilmektedir.
  • Gerekli temizlik kimyasalları firmamız tarafından istenilmesi durumunda temin edilmektedir.
  • Cephe temizliği çok katlı binalarda kesinlikle iş güvenliği kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.
  • Belirli bir iş takvimine uygun şekilde binanın kuralları gözetilerek hizmet verilmektedir.
  • Temizlik yapılması düşünülen takvim hava koşulaları düşünülerek en uygun günde yapılmaktadır
  • İsteğe veya projeye bağlı olarak sepetli cam temizliğide firmamız tarafından yapılmaktadır.

Dış Cephe Temizlik Talepleri

Ayrıca bünyemizde bulundurduğumuz dağcılık ekibimizle sıradan basit ve kazalara sebebiyet vermeden  Endüstriyel Dağcılık yöntemi ile dış cephe temizlik hizmeti vermekteyiz. Dış cephe temizlik şirketi olarak gökdelen gibi çok yüksek katlı binalara Endüstriyel Dağcılık ekibimizle dış cephe temizlik hizmeti vermekteyiz. Dış cephe temizlik şirketi olarak Dış cephe temizlik hizmetinde Türkiye’nin her iline hizmet vermekteyiz. Binaların dış yüzeyleri bizimle temiz, hijyenik ve güzel bir görünüme kavuşuyor. İhtiyaclarınıza en kaliteli çözüm ortağınız COLOR CLEANING TEMİZLİK FİRMASI hemen teklif alın , ihtiyacınıza uygun size özel fiyat teklifi alın, color cleaning uzman personelleri ile hizmetinizde…