Taşınmayı düşündüğünüz alan İnşaat Sonrası Temizlik ihtiyacı duyuyorsa Color Cleaning sizlere tam anlamıyla %100 verimli bir temizlik desteği sunmaktadır. Bu gibi geniş çaplı temizliklerde kendi başınıza da çözüm üretebilirsiniz ancak hem günler süren bir vaktinizi alacaktır hemde belirli bir süreden sonra gelişi güzel yapmaya başlayacaksınızdır. Ülkemizde bu alanda titiz çalışma yürüten ve kendi kanıtlamış bir çok firma elbette bulabilirsiniz ancak bir çok firma ile yapılan temizliklerde istenilen randıman alınamamaktadır. Bizler ise tüketici haklarına son derece saygılı bir firma olarak sizlerin beğenisine sunulmadan işlemimizi tamamlamış saymamaktayız. Avrupa standartlarında sizlere İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti veren firmamızla hemen sizlerde tanışabilirsiniz.

Detaylı ve Kaliteli İnşaat Sonrası Temizlik

Color Cleaning temizlik firması olarak daha önce hiç oturulmamış bir mekanı önce Kaba temizlik sonra İnce temizlik sizin yerinize daireniz ya da iş yeriniz temizlenir, tamamen kullanıma hazır bir halde sizlere teslim edilir. Temizliği yapılacak alanın durumuna göre kullanılacak temizleme ürünlerinin seçimi Organik ,Sanayi Tipi olmaktadır.

  • Kapı ve pencere gibi alanların hijyenine son derece dikkat etmekteyiz.
  • Çelik kapılar veya ahşap kapılar için özel temizlik malzemeleri kullanmaktayız.
  • Kullanılması İhtiyaca Yönelik Ekipman ve Temizlik Ürünü Seçimi sizlerde karar verebilir yada tamamen firma uzmanlarımıza bırakabilirsiniz.
  • Tuvalet ve banyo gibi yerlerde son derece detaylı bir temizlik için gerekli tüm kalite kontrollerimizi yaparız.
  • Havalandırma, ayna ve granit için uygun ekipmanlar ve temizlik ürünleri ile hizmet veririz.

İhtiyaclarınıza en kaliteli çözüm ortağınız COLOR CLEANING TEMİZLİK FİRMASI temsilcisinden hemen size en uygun teklifinizi alın. Yılın her günü hizmet sunabilecek ender firmalardan olan şirketimiz tamamı son derece eğitimli ve tecrübeli personelleri ile İnşaat Sonrası Temizlik hizmetinde lider konumdadır. Hizmetimiz başta istanbul olmak üzere Türkiye’de bir çok noktada sağlanmaktadır.