Aslında hiç de yeni olmayan bu hizmet bilinçli yapı sahipleri tarafından uzun zamandan beri tercih edilmektedir. Zemin Cila Temizlik hizmetleri ile bir çok alanınızda neredeyse ilk günki gibi görünüme sahip olmanız mümkündür. Bir çok konur sahibi uygulamanın sağlayacağı faydayı hesap edemeden maalesefki zemin yenileme işlemine gitmektedir. Bilinmelidirki çok da ekonomik bir fiyatla mevcut zeminlerinizde düşündüğünüzde dahada öte bir temizlik, parlaklık ve yenilenme görebilirsiniz.

Zemin Alanınıza En Uygun Çözümler Color Cleaning uzmanlığı ile sizlerle!

Zemin Cila Temizlik İşleri Nasıl Yapılmaktadır?

Eğer zemin temizliği ve cilalama işlemi üzerine profesyonel bir hizmet aldıysanız yapılması gerekenler firmamızın uzmanlığına göre sırası değişsede yazımızdaki gibi olmalıdır. Uygulama yapılmadan önce zemin en ince ayrıntısına kadar etüd edilmeli ve fizibilite çalışması ön işlem olarak yapılmalıdır. Zeminde kullanılmış malzeme türüne göre ve malzemenin korunması, zarar görmemesi için uygun kimyasal tercih edilmelidir. Aşamalı bir temizlik işlemi her daim firmamızın önerdiği bir yöntemdir. Uygun temizlik ürünleri tercih edildikten sonra Kaba işlem dediğimiz ilk uygulama yapılmalıdır. Sonrasında sırasını takip edecek olan ince ve detaylı işleme geçilip son olarak da kalite kontrolden geçirilip iş teslimi yapılmalıdır. Zemin Cila Temizlik işlerinde tecrübe eksikliği ve mobil cihazı bulunmayan manuel işlemlerle hizmet veren kişi ve firmalardan hizmet almanız önerilmemektedir.

Ne Tür Zeminlerde Temizlik İşlemi Yapmaktasınız?

Evlerde, Konutlarda ve Ticari mekanlardan birbirinden farklı zemin uygulamaları tercih edilmektedir. Öncelikle belirtmek isterizki Color Cleaning uzmanlığı her zemin modelinde işlem yapabilecek düzeydedir. Firma bünyesinde zeminize uygun temizlik yapabilecek personel ve teknisyenler görev yapmaktadır. Mermer Zeminler, Granit Seramik Zeminler, PVC Zeminler hem temizlik hemde cilalama işlemine uygun zeminlerdir.

İhtiyaclarınıza en kaliteli çözüm ortağınız COLOR CLEANING TEMİZLİK FİRMASI sizlere en ekonomik çözümleri İstanbul başta olmak üzere tüm şehirlerde sunmaktadır. Dileyen müşterilerimiz firmamızı arayarak ücretsiz keşif talebi desteğindende faydalanabilirler.